Org. pracy‎ > ‎

Dyżury przy sali gimnastycznej w Prusach od 27 lutego 2017r.

Dyżury – Sala Gimnastyczna w Prusach.  W tabeli dyżury między danymi lekcjami.

JL

Ponadto każdy nauczyciel wychowania fizycznego odpowiada za bezpieczeństwo swoich uczniów w przebieralniach, tj. uczniów przygotowujących się do wychowania fizycznego i ubierających się po lekcji. Uczniowie nie mogą przebywać w przebieralni bez nadzoru nauczyciela. Przebieralnię otwiera i zamyka nauczyciel. W przebieralni nie powinny 3 przebywać jednocześnie grupy które ukończyły lekcję z grupami przygotowującymi się do lekcji. Niedopuszczalne jest przekazywanie klucza do przebieralni uczniom. Po włożeniu strojów sportowych przez uczniów nauczyciel zamyka przebieralnię i przeprowadza uczniów na miejsce ćwiczeń. Uczniowie przebywają na sali gimnastycznej wyłącznie w obecności nauczyciela wychowania fizycznego z którym mają lekcję.
Nauczyciele wychowania fizycznego pełnią dyżury przy korytarzu sąsiadującym bezpośrednio z nową salą gimnastyczną (wraz z toaletami). Grafik dyżurów przy korytarzu sąsiadującym z nowa salą gimnastyczną opracowuje zespół nauczycieli wychowania fizycznego a zatwierdza dyrekcja.