Org. pracy‎ > ‎

Kalendarz uroczystości i imprez w roku szkolnym 2017/2018

Kalendarz imprez i uroczystości w budynku w Prusach

Data

UROCZYSTOŚĆ/KONKURS

ODPOWIEDZIALNI

Wrzesień-październik

Sprzątanie Świata

A. Kurpik, H. Kłysz

Październik

DEN

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie samorządów)

Październik

Przegląd Piosenki Religijnej

Katechetki

Październik

Konkurs plastyczno - biblioteczny

M. Jędrzejewska, B. Krzesaj

Październik

Konkurs Piosenki Patriotycznej

B. Krzesaj

Październik

Konkurs matematyczny – Mistrz rachunku pamięciowego w klasach
4-5SP

C. Słońska, M. Wójcik, B. Stawowczyk, R. Matusiewicz

Październik

Wszystkich Świętych

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie)

Październik

Wojewódzki konkurs literacki: „Wierszem i prozą o Bohaterach Armii Krajowej”

E. Majewska, M. Żygadło, K. Bazal,
G. Mazur, B. Sikora

Listopad

Narodowe Święto Niepodległości

Wychowawcy klas VI SP i III Gim.

Listopad

Konkurs ortograficzny kl. II-III Gim.

M. Gargulińska

Listopad

Konkurs ortograficzny kl. 4-7 SP

M. Żygadło, A. Pilipaka M. Gargulińska

Listopad

Andrzejki

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie SU)

Listopad

Konkurs o Wojsku Polskim

M. Karakow

Listopad

Konkurs wiedzy o Egipcie i Izraelu

M. Karakow

Grudzień

Apel profilaktyczny

B. Sikora, E. Majewska, A. Kurpik,
H. Kłysz, C. Słońska, A. Bilska

Grudzień

Szkolny konkurs biologiczny

A.      Kurpik

Grudzień

Szkolny konkurs wiedzy o Ziemi Strzelińskiej

H. Kłysz

Grudzień

Jasełka

Katechetki

Grudzień

Konkurs kolęd

B. Krzesaj, K. Bazal, G.Mazur

Grudzień

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

B. Krzesaj, G. Mazur, B. Cichy

Grudzień

Wigilia klasowa

Wychowawcy klas

Luty

Konkurs plastyczny „Trzymaj formę”

B. Krzesaj 

Luty

Szkolny konkurs języka angielskiego

E. Milewska, K. Orzechowska

Luty

Walentynki

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie SU)

Luty

Konkurs Mitologiczny

M. Karakow, M. Jędrzejewska

Luty                             

Konkurs recytatorski

K. Olędzka, A.Pilipaka, M. Jędrzejewska

Luty

Szkolny konkurs chemiczny

A.Kurpik

Luty

Dzień Patrona

Wychowawcy klas IV i VII SP

Marzec

Powitanie Wiosny

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie SU)

Marzec

Konkurs plastyczny - Wielkanoc

B.Krzesaj, B. Cichy,G. Mazur 

Marzec

Misterium Wielkanocne

Katechetki

Marzec

Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Współczesnej

B. Sikora, E. Majewska, A. Pilipaka,
J. Lech

Kwiecień

Konkurs - Historia Polski

M. Karakow

Kwiecień

„Pola Nadziei”

K. Olędzka, A. Pilipaka, M. Jędrzejewska, J. Lech

Maj

Święto Konstytucji 3 maja

Wychowawcy klas V SP i II Gim.

Maj (początek)

Konkurs biblijny (powiatowy)

K. Olędzka, H. Mularska,
M. Jędrzejewska

Maj (3 tydzień)

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

H. Kłysz, M. Banaszczyk, A. Kurpik

Maj

Konkurs matematyczny (kl. 6-7SP)

 C.Słońska, M. Wójcik, B. Stawowczyk, R. Matusiewicz

Czerwiec

Dzień Dziecka/Dzień Sportu

Wychowawcy i naucz. wych. fiz. we współpracy z RR

Czerwiec

Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Wychowawcy klas VII SP i III Gim.

 

Zawody sportowe w roku szkolnym 2017-2018

Lp

Nazwa turnieju

Przewidywany termin

Odpowiedzialni

1

Szkolny turniej piłki nożnej dla klas 2-3 gimnazjum (chłopcy)

18.09-18.10 2017

Jolanta Lech,

Krzysztof Stawowczyk

Marcin Daź

2

Szkolny turniej piłki nożnej dla klas 6-7 sp (chłopcy)

18.09-18.10 2017

Stawowczyk

Marcin Daź

3

Szkolny turniej piłki nożnej dla klas 4-5 sp (chłopcy)

18.09-18.10 2017

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

4

Szkolny turniej piłki siatkowej dla dziewcząt klas 7sp, II i III gimnazjum

6.12- 16.12 2017

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

Marcin Daź

Beata Cichy

5

Szkolny turniej piłki ręcznej dla klas 6-7 sp (dziewczęta, chłopcy)

11.12- 15.12 2017

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

Marcin Daź

Beata Cichy

6

Mikołajkowy turniej w rzucankę siatkarską dla klas 4-5 sp

6.12.2017

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

Marcin Daź

Beata Cichy

7

Szkolny turniej piłki nożnej dla dziewcząt klas 6-7 sp

5.02-16.02.2017

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

Beata Cichy

8

Szkolny turniej w unihokeja dla klas 5,6-7 sp (dziewczęta i chłopcy)

5.03-16.03.2017

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

Marcin Daź

Beata Cichy

9

Szkolne zawody lekkoatletyczne dla klas 4,5,6,7 sp i II, III gimnazjum

7.05-31.05.2017

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

Marcin Daź

Beata Cichy

10

Udział w zawodach sportowych według kalendarza SZS

Cały rok

Jolanta Lech

Krzysztof Stawowczyk

Marcin Daź

Beata Cichy

Kalendarz imprez i uroczystości w budynku w Księginicach Wielkich

DATA

UROCZYSTOŚĆ

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY

wrzesień

Rozpoczęcie roku szkolnego

Wychowawcy klas

październik

Pasowanie klas I

M. Litwin, K. Bazal

październik

Dzień Edukacji Narodowej

M. Krzesińska, A. Niżyńska

     

Konkurs "Jesienny Różaniec”

K. Bazal

listopad

Święto Niepodległości

J. Kłysz, A. Niżyńska

 

Andrzejki

Wychowawcy klas, B. Chyży,
E. Rudnicka

grudzień

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

M. Krzesińska, W. Janasiak – Puk,
K. Bazal

 

V Turniej Mikołajkowy

D. Kożuchowski, Wychowawcy klas

 

Jasełka

K. Bazal, Wychowawcy klas

luty

Dzień Patrona

Wychowawcy klas

Konkurs biblioteczny - czytelniczy

J. Kłysz

 

Konkurs na ozdobę wielkanocną

M. Krzesińska, K. Bazal, W. Janasiak – Puk

 

Powitanie wiosny

D. Kożuchowski, Wychowawcy klas

marzec

Konkurs pięknego czytania kl. II      

M. Litwin, K. Bazal, E. Rudnicka

Konkurs recytatorski klas 0-III

J. Kłysz, M. Krzesińska

kwiecień

Konkurs ortograficzny klas I-III

M. Litwin, A. Niżyńska

 

Konkurs matematyczny

J. Kłysz

maj

Montaż słowno – muzyczny z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji         
3 Maja

Wychowawcy klas

 

Święto Rodziny

Wychowawcy klas

czerwiec

Dzień Dziecka – Dzień Sportu

D. Kożuchowski, A. Niżyńska,
E. Rudnicka

 

Konkurs ekologiczny

B. Chyży, E. Rudnicka, M. Litwin

 

Zakończenie roku szkolnego

Wychowawcy klas

w ciągu roku

Prezentacja dorobku klasowego

Wychowawcy klas

 

Comments