Org. pracy‎ > ‎

Kalendarz uroczystości i imprez

KALENDARZ KONKURSÓW I UROCZYSTOŚCI W KLASACH 4-6 SP oraz 1-3 GIM 

Data

UROCZYSTOŚĆ/KONKURS

ODPOWIEDZIALNI

Wrzesień-październik

Sprzątanie Świata

A. Kurpik, H. Kłysz

Październik

Otrzęsiny

Wychowawcy klas II Gim.

Październik

DEN

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie samorządów)

Październik

Przegląd Piosenki Religijnej

Katechetki

Październik

Konkurs plastyczno - biblioteczny

M. Jędrzejewska, B. Krzesaj

Październik

Konkurs Piosenki Patriotycznej

B. Krzesaj

Październik

Wszystkich Świętych

SU gimnazjum

Listopad

Narodowe Święto Niepodległości

Wychowawcy klas VI SP i III Gim.

Listopad

Konkurs ortograficzny

M. Gargulińska

Listopad

Konkurs ortograficzny

kl. 4-6 SP

M. Żygadło, A. Pilipaka 

Listopad

Andrzejki

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie SU)

Listopad

Konkurs o Wojsku Polskim

M.Karakow

Listopad

Konkurs wiedzy o Egipcie i Izraelu

M.Karakow

Grudzień

Apel profilaktyczny

B. Sikora, E. Majewska, A. Kurpik, H. Kłysz, C. Słońska, A.Bilska

Grudzień

Jasełka

Katechetki

Grudzień

Konkurs kolęd

B. Krzesaj, K. Bazal, M. Banaszczyk, G.Mazur

Grudzień

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

B. Krzesaj, G. Mazur, B. Cichy

Grudzień

Wigilia klasowa

Wychowawcy klas

Grudzień/Styczeń

Liga naukowa

R.Matusiewicz, K.Olędzka

Styczeń

Konkurs plastyczny „Trzymaj formę”

B. Krzesaj 

Styczeń

Szkolny konkurs języka angielskiego

E. Milewska, K.Orzechowska

Luty

Walentynki

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie SU)

Luty

Wojewódzki konkurs literacki: „Wierszem i prozą  o bohaterach Armii Krajowej”.

E. Majewska, M. Żygadło, K. Bazal, M.Banaszczyk, G. Mazur, B. Sikora

Luty

Konkurs Mitologiczny

M. Karakow, M.Jędrzejewska

Marzec

Konkurs recytatorski

M.Gargulińska,M.Żygadło

Marzec

Konkurs biblijny (powiatowy)

K. Olędzka, H. Mularska. M. Jędrzejewska

Marzec

Powitanie Wiosny

Samorządy Uczniowskie (opiekunowie SU)

Marzec

Konkurs plastyczny - Wielkanoc

B.Krzesaj, B. Cichy,G. Mazur 

Marzec

Dzień Patrona

Wychowawcy klas IV SP i I Gim.

Marzec

Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Współczesnej

B. Sikora, E. Majewska, A. Pilipaka, J. Lech

Kwiecień

Misterium Wielkanocne

Katechetki

Kwiecień

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

H. Kłysz, M. Banaszczyk

Kwiecień

Konkurs - Historia Polski – (kl. 1-3 Gim.)

M. Karakow

Kwiecień

„Pola Nadziei”

E. Majewska, B. Sikora, M. Banaszczyk, K. Bazal, G. Mazur, B. Krzesaj

Maj

Święto Konstytucji 3 maja

Wychowawcy klas V SP i II Gim. (występ w szkole i w GOK)

Maj

Konkurs matematyczny (kl. 4-6 SP)

 C.Słońska, M. Wójcik, B. Stawowczyk 

Czerwiec

Dzień Dziecka/Dzień Sportu

 Wychowawcy i naucz. wych. fiz. we współpracy z RR

Czerwiec

Powiatowy Konkurs Matematyczny pn. Omega

R. Matusiewicz, B. Stawowczyk, M. Wójcik

Czerwiec

Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Wychowawcy klas VI SP i III Gim.


Edukacja wczesnoszkolna

DATA

UROCZYSTOŚĆ

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY

wrzesień

Rozpoczęcie roku szkolnego

Wychowawcy klas

październik

Pasowanie klas I

M. Krzesińska, D. Ryba, K. Orzechowska

październik

Dzień Edukacji Narodowej

J. Kłysz, A. Niżyńska

     

Konkurs "Mój Aniołek”

K. Bazal

listopad

Święto Niepodległości

E. Rudnicka, M. Litwin

 

Andrzejki

Wychowawcy klas, B. Chyży, A. Niżyńska

grudzień

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

M. Krzesińska, W. Janasiak – Puk, K. Bazal

 

IV Turniej Mikołajkowy

D. Kożuchowski, Wychowawcy klas

 

Jasełka

K. Bazal, M. Litwin, E. Rudnicka,

styczeń

Dzień Babci i Dziadka

Wychowawcy klas

marzec

Konkurs biblioteczny - czytelniczy

J. Kłysz

 

Konkurs na ozdobę wielkanocną

M. Krzesińska, K. Bazal, W. Janasiak – Puk

 

Powitanie wiosny

D. Kożuchowski, E. Rudnicka, Wychowawcy klas

 

Konkurs pięknego czytania kl. II      

M. Litwin, E. Rudnicka, D. Ryba, K. Bazal

kwiecień

Konkurs ortograficzny klas I-III

M. Litwin, E. Rudnicka, D. Ryba

 

Konkurs matematyczny

J. Kłysz

maj

Montaż słowno – muzyczny z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji          3 Maja

Wychowawcy klas III

 

Konkurs recytatorski klas 0 - III

J. Kłysz, M. Krzesińska

 

Dzień Matki

Wychowawcy klas

czerwiec

Dzień Dziecka – Dzień Sportu

D. Kożuchowski, A. Niżyńska, E. Rudnicka

 

Konkurs ekologiczny

D. Ryba, B. Chyży, E. Rudnicka, M. Litwin

 

Zakończenie roku szkolnego

Wychowawcy klas

w ciągu roku

Prezentacja dorobku klasowego

Wychowawcy klas




Comments