Org. pracy‎ > ‎Psycholog szkolny‎ > ‎

Strona psychologa szkolnego

Drodzy rodzice!

Internet jest źródłem różnego rodzaju informacji, a rodzicielstwo źródłem różnego rodzaju kłopotów. Można pogodzić te dwa źródła i poszukać właśnie w Internecie informacji, które mogły by pomóc Wam rodzicom w wychowywaniu i wspomaganiu procesu edukacji. Chcąc wyjść na przeciw potrzebom rodziców związanych z poszukiwaniem różnego rodzaju informacji dotyczących tego, w jaki sposób wspierać dzieci, zamieszczamy podstronę, na której pojawiać się będą linki dotyczące wychowywania i edukacji dzieci w sytuacjach problemowych.  Zachęcamy do zaglądania i poszerzania swojej wiedzy.

Doradztwo zawodowe

Drodzy Gimnazjaliści stoicie przed trudnym wyborem swojej ścieżki edukacyjnej. Ważne by ten wybór był świadomy i przemyślany, gdyż decyduje on nie tylko o kilku następnych latach Waszego życia, ale w jakimś stopniu o całej Waszej przyszłości. Warto nie podejmować go pochopnie i spędzić trochę czasu by rozważyć dostępne warianty. Poniższe linki mogą Wam pomóc w dokonaniu wyboru a dodatkowe wątpliwości mogą zostać rozwiane na indywidualnych spotkaniach z psychologiem.

Doradztwo zawodowe- ciekawe linki dla gimnazjalistów