IV Konkurs Piosenki Współczesnej

 
Galeria zdjęć
 


LAUREACI

SZKOŁA PODSTAWOWA- SOLIŚCI

I miejsce DamianŚledziona Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Polakowicach

II miejsce Zuzanna Faściszewska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Polakowicach

III miejsce Paulina Faściszewska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Polakowicach

GIMNAZJUM- SOLIŚCI

I miejsce Aleksandra Czop Publiczne Gimnazjum im. Piastów Śląskich w Łagiewnikach

II miejsce Edyta Jazłowiecka Publiczne Gimnazjum im. Polskiego Państwa Podziemnego w Wiązowie Marta Mikuszewska Publiczne gimnazjum im. Polskiego Państwa Podziemnego w Wiązowie

III miejsce Piotr Milewski Publiczne Gimnazjum im.Piastów Śląskich w Łagiewnikach Weronika Zarzycka ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – SOLIŚCI

I miejsce
Urszula Milewska I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
Renata Otreba II LO im.Jana Pawła II w Dzierżoniowie

II miejsce Joanna Kołodziejczyk ZSP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Strzelinie

III miejsce Kacper Buszta I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie

ZESPOŁY

I miejsce Weronika Zarzycka i Martyna Olędzka ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK

II miejsce Agata Redko i Anna Mroczek publiczne Gimnazjum im.Piastów Śląskich w Łagiewnikach


LISTA UCZESTNIKÓW IV MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI WSPÓLCZESNEJ

SZKOŁY PODSTAWOWE-SOLIŚCI

  1. Paulina Faściszewska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Polakowicach
  2. Edwina von Kap-herr ZSP w Prusach, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów AK
  3. Zuzanna Faściszewska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Polakowicach
  4. Wiktoria Karakow ZSP w Prusach, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów AK
  5. Damian Śledziona Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Polakowicach
  6. Milena Nowak Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej w Białym Kościele

GIMNAZJUM- SOLIŚCI

  1. Daria Molenda ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK
  2. Dawid Kalinowski Publiczne Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej
  3. Kamila Janowska ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK
  4. Wiktoria Handwerkier Publiczne Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej
  5. Aleksandra Czop Publiczne Gimnazjum im. Piastów Śląskich wŁagiewnikach
  6. Marta Mikuszewska Publiczne Gimnazjum im. Polskiego Państwa Podziemnego w Wiązowie
  7. Agata Redko Publiczne Gimnazjum im. Piastów Śląskich wŁagiewnikach
  8. Weronika Zarzycka ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK
  9. Edyta Jazłowiecka Publiczne Gimnazjum im. Polskiego Państwa Podziemnego w Wiązowie
  10. Izabela Borsukowska Publiczne Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej
  11. Piotr Milewski Publiczne Gimnazjum im. Piastów Śląskich wŁagiewnikach
  12. Beata Ciastek ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE-SOLIŚCI

  1. Urszula Milewska I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
  2. Marta Kuriata II LO im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie
  3. Agata Kucharska I LO im Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
  4. Joanna Kołodziejczyk ZSP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Strzelinie
  5. Malwina Mołoń I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
  6. Renata Otreba II LO im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie
  7. Kamila Henzel II LO im. Jana Pawła II w Dzierzoniowie
  8. Kacper Buszta I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
  9. Weronika Tomczyk ZSP nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Strzelinie

ZESPOŁY- GIMNAZJUM

  1. Zespół „Forever” Publiczne Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej
  2. Weronika Zarzycka i Martyna Olędzka ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK
  3. Agata Redko i Anna Mroczek Publiczne Gimnazjum im. PiastówŚląskich w Łagiewnikach
  4. Aneta Molenda i Paulina Kalinowska ZSP w Prusach, Gimnazjum Publiczne im. Bohaterów AK


 
 
Comments