Biegamy najszybciej ;-)

opublikowane: 1 cze 2012, 13:06 przez ZSP Prusy
18.05.2012 r. na obiektach sportowo - rekreacyjnych parku miejskiego w Strzelinie odbył się finał ogólnopolskiej akcji" POLSKA BIEGA", w której wzięliśmy udział. Uczestnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych musieli pokonać dystans 400 m, 600 m i 1200 m. Reprezentacja naszej szkoły spisała się znakomicie!!!! Zdobyliśmy cztery pierwsze miejsca i jedno trzecie. Byliśmy niepokonani!!! W kategorii szkół podstawowych na dystansie kobiet I miejsce zajęła Aleksandra Jopa z klasy V B, na dystansie mężczyzn I miejsce zajął Mateusz Winczura z klasy VA ,a na miejscu III uplasował się Dominik Jasińskirównież z tej klasy. W gimnazjum w kategorii kobiet I miejsce w pięknym stylu wywalczyła uczennica klasy I A, Aneta Molenda.  W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Piotr Kaczmarek uczeń klasy III A . Wszyscy zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Po zsumowaniu punktacji okazało się że szkoła podstawowa wywalczyła I miejsce drużynowo gimnazjum miejsce II. Jest to na prawdę bardzo duży sukces uczniów naszej szkoły, którym z całego serca gratulujemy!!!! Niech ta biegowa przygoda trwa jak najdłużej!!!