Dyskoteka 1 XII 2017 r.

opublikowane: 29 lis 2017, 01:00 przez ZSP Prusy
Dyskoteka w godzinach od 16.30 do 20.30

Zasady:

1. Uczniowie mogą wejść na dyskotekę do godz. 17.15 (po tej godzinie tylko jeśli dziecko będzie przyprowadzone przez rodzica).

2. Po wejściu na dyskotekę uczniowie nie opuszczają już szkoły aż do zakończenia dyskoteki i rozwozów (oczywiście rodzic może odebrać dziecko wcześniej).

3. Wszyscy uczniowie spoza Prusy wracają do domów autobusem szkolnym lub są odbierani przez rodziców (wysiadanie w innych miejscowościach jest dopuszczalne wyłącznie po dostarczeniu pisemnej informacji rodziców na ten temat).

4. Na dyskotece bawią się wyłącznie uczniowie naszej szkoły. Osoby postronne nie mają wstępu.

5. Uczniowie bezwzględnie słuchają poleceń nauczycieli dyżurujących i ściśle przestrzegają statutu szkoły.