Dzień Dziecka (1 VI 2015)

opublikowane: 2 cze 2015, 02:25 przez ZSP Prusy   [ zaktualizowane 2 cze 2015, 02:29 ]
Dzięki Radzie Rodziców  dzieci z naszych szkół miały bardzo miły Dzień Dziecka.

Były gry i zabawy. Serwowano kiełbaski z grilla, ciasta, napoje. Młodsze dzieci miały do dyspozycji dmuchany zamek-zjeżdżalnię.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom a szczególne słowa podziękowania kierujemy do p. Moniki Begier, p. Teresy Charęzy, p. Moniki Rostkowskiej, p. Małgorzaty Śledzińskiej, p. Annemarie von Kap-herr, p. Justyny Wiśniewskiej.

Rada Rodziców serdecznie dziękuje za pomoc nauczycielom i pracownikom obsługi, Samorządowi Uczniowskiemu, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Kondratowicach oraz panu Pawłowi Konarskiemu.