Dzień Edukacji Narodowej 14 X 2011

opublikowane: 11 paź 2011, 15:17 przez ZSP Prusy   [ zaktualizowane 16 lis 2011, 23:35 ]

Dzień 14 X (PIĄTEK) jest Dniem Edukacji Narodowej - w dniu tym nie ma lekcji.
WSZYSCY UCZNIOWIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY W STROJU GALOWYM

Mile widziani są również rodzice.

• Uczniowie przejeżdżają do szkoły jak zwykle. Zajęcia trwają krócej niż zwykle (szczegóły poniżej)
  • Przed apelem chodzimy do klas wg. normalnego planu lekcji, ale nie będzie zajęć dydaktycznych – uczniowie nie przynoszą podręczników ani zeszytów.
  • Na spotkaniach w klasach (przed apelami) nauczyciele przybliżą uczniom genezę święta Edukacji Narodowej oraz przeprowadzą pogadanki na temat roli edukacji w życiu człowieka, uświadomią również uczniom jak wiele osób zajmuje się edukacją (nie są to tylko nauczyciele).

Apel w Księginicach o 9.00
Apel w Prusach o 10.00

Odwozy:

Z Księginic około 10.30 (tzw. krótki kurs Karczyn Białobrzezie, Kondratowice, Prusy, Górka, Gołostowice) pozostałe dzieci są pod opieką wybranych nauczycieli (p. MK oraz DR)

Z Prus o 11.10 (Opieka nad odwozami p. W. J.)

Spotkanie pracowników ZSP Prusy o 11.30 w sali nr 9 w Prusach