Dzień Edukacji Narodowej 14 X 2013

opublikowane: 7 paź 2013, 02:35 przez Jacek Matusiewicz

Dzień 14 X 2013 (poniedziałek) jest Dniem Edukacji Narodowej - w dniu tym nie ma zajęć dydaktycznych, są zajęcia wychowawczo-opiekuńcze.

WSZYSCY UCZNIOWIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY W STROJU GALOWYM

• Uczniowie przejeżdżają do szkoły jak zwykle. Zajęcia trwają krócej niż zwykle (szczegóły poniżej)
  • Przed apelem chodzimy do klas wg. normalnego planu lekcji, ale nie będzie zajęć dydaktycznych – uczniowie nie przynoszą podręczników ani zeszytów.
  • Na spotkaniach w klasach (przed apelami) nauczyciele przybliżą uczniom genezę święta Edukacji Narodowej oraz przeprowadzą pogadanki na temat roli edukacji w życiu człowieka, uświadomią również uczniom jak wiele osób wokół nich zajmuje się edukacją (że nie są to tylko nauczyciele).

Apel w Księginicach o 9.00
Apel w Prusach o 10.00

Serdecznie zapraszamy rodziców.

Odwozy:

Z Księginic około 10.30 (tzw. krótki kurs Karczyn Białobrzezie, Kondratowice, Prusy, Górka, Gołostowice) pozostałe dzieci są pod opieką wybranych nauczycieli.

Z Prus o 11.10

O godz. 11.40 spotkanie pracowników ZSP Prusy w sali nr 9