Enter Your Future - AIESEC

opublikowane: 19 mar 2014, 01:28 przez ZSP Prusy

Z inicjatywy SU gimnazjum, w ekspresowym tempie, przy wielkim wysiłku p. Eweliny Milewskiej, udało się zorganizować ciekawe zajęcia w j. angielskim dla uczniów naszej szkoły.

Od 27 do 31 stycznia 2014 wolontariusze organizacji AIESEC przeprowadzili w naszej szkole warsztaty na temat:

• ·        multicultural environment
  • ·        stress fighting
  • ·        assertivness
  • ·        time management

Zdjęcia  Galeria 1            Galeria  2

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Enter Your Future”. Przyjechała do nas trójka studentów z takich krajów jak: Brazylia, Turcja, Chiny. Czyli Thales, Ismail i Caroline.

„Enter Your Future” jest projektem edukacyjnym organizowanym na terenie całej Polski przez stowarzyszenie AIESEC Polska mającym na celu udostępnienie młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej możliwości kontaktu z osobami z całego świata, zniwelowanie barier językowych i pielęgnowanie wrażliwości kulturowej.

Enter Your Future to przede wszystkim połączenie ciekawego materiału i interaktywnej formy zajęć. Znając świat uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjanych kursy oparte są one na ich potrzebach i oczekiwaniach.

Caroline przy odjeździe pozostawiła list skierowany do uczniów i nauczycieli