II miejsce w subregionie wrocławskim! Brawo dla naszych przedszkolaków! Konkurs Uczę się żyć bezpiecznie.

opublikowane: 25 kwi 2017, 04:55 przez fotkizspprusy wspolne   [ zaktualizowane 25 kwi 2017, 05:00 ]

12 kwietnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbył się półfinał XIII KONKURSU BEZPIECZEŃSTWA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I STOWARZYSZENIA GMIN POLSKICH EUROREGIONU NYSA „UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ” pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP pani Agaty Kornhauser-Dudy. Z naszej szkoły zaprezentowały się 3 drużyny.

Uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością udzielania pierwszej pomocy, zasad bezpiecznego zachowania się, zasad ruchu drogowego oraz pojęć związanych z edukacją ekologiczną. Podczas konkursu dzieci wykonywały zadania na kolejnych stacjach z zaaranżowanymi różnymi sytuacjami.  Wykonanie zadań oceniane były przez profesjonalne ekipy policjantów, strażaków, ratowników medycznych, leśników czy trenerów psów.

Nasze przedszkolaki zajęły II miejsce (drużyna w składzie: Urszula Jakielaszek, Antoni Smak, Alan Szczepański – wychowawca p. Barbara Chyży) i tym samym zakwalifikowały się do finału województwa dolnośląskiego!

W kategorii klas I-III uczennice Antonina Marcinkowska, Malwina Gracz, Lena Gracz przygotowane przez Joannę Górską zajęły wysokie VII miejsce z grona 22 reprezentacji.

W kategorii Gimnazjum uczennica Katarzyna Ossowska zajęła 10 miejsce – opiekun p. G. Mazur.

Gratulujemy naszym uczniom i ich opiekunom.

11 new photos · Album by fotkizspprusy wspolne
PHOTOS.GOOGLE.COM