Ogłoszenia‎ > ‎

I Powiatowy Konkurs Wiedzy Biblijnej (maj 2015)

opublikowane: 5 maj 2015, 11:19 przez ZSP Prusy   [ zaktualizowane 5 maj 2015, 11:26 ]
Zakończyliśmy pierwszy etap Konkursu Powiatowego "Biblia - Księga nad Księgami". Wzięło w nim udział 37 uczniów z 4 szkół. Uczniowie mieli do do rozwiązania test zamknięty, składający się z 40 pytań. Zważywszy na fakt, iż 10 uczestników uzyskało wynik od 30-38 pkt. można stwierdzić, że stał on na bardzo wysokim poziomie. 
Organizatorzy do drugiego etapu zakwalifikowali 16 uczniów, którzy zdobyli od 20 punktów wzwyż. Rozkład odpowiedzi na pytania testowe (plik pdf)  

Drugi etap konkursu odbędzie się 14 maja 2015 roku w budynku ZSP w Prusach, początek o godz. 8:30. 
Informacje szczegółowe znajdują się w regulaminie (plik pdf) wysłanym do szkół.

Uczniowie zakwalifikowani do drugiego etapu finału:

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Pkt

Klasa

Natalia Macała

Zespół Szkół Publicznych w Borowie

38

3

Kamila Piechura

Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach

37

2

Małgorzata Kwiędacz

Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach

37

2

Rafał Wilk

Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach

36

1

Jakub Wójcik

Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach

34

1

Wanessa Bogucka

Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej z Oddziałami Dwujęzycznymi

34

3

Wiktoria Osińska

Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej z Oddziałami Dwujęzycznymi

32

3

Filip Krawczyszyn

Zespół Szkół Publicznych w Borowie

31

3

Paulina Janduła

Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej z Oddziałami Dwujęzycznymi

30

3

Julia Lech

Zespół Szkół Publicznych w Prusach

29

3

Wiktoria Brusiło

Zespół Szkół Publicznych w Prusach

29

3

Adam Turkiewicz

Zespół Szkół Publicznych w Prusach

27

2

Arkadiusz Czerwiński

Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach

26

1

Kamila Skulska

Zespół Szkół Publicznych w Borowie

25

3

Julia Gontek

Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej z Oddziałami Dwujęzycznymi

24

3

Szymon Gensty

Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej z Oddziałami Dwujęzycznymi

23

3


Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym do II etapu!
organizatorzy: K. Olędzka i H. Mularska
Comments