IV edycja Jarmarku Produktu Lokalnego. Konkurs dla gimnazjalistów

opublikowane: 16 maj 2013, 00:16 przez ZSP Prusy

7 września 2013 r. odbędzie się IV edycja Jarmarku Produktu Lokalnego. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Strzelinie, Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie oraz gminy powiatu strzelińskiego. Jest to prestiżowa impreza ciesząca się dużym zainteresowaniem mieszkańców, wystawców, lokalnych mediów. Chcielibyśmy także młodzieży z naszego powiatu umożliwić aktywne uczestnictwo w tym wydarzeniu.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy zaprosić gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnzjalnych do udziału w Międzyszkolnym Turnieju Kabaretów, który zostanie zorganizowany podczas Jarmarku. Jest to nowa formuła wprowadzona od tego roku. Nagrodą główną jest 1000,00 zł przekazane dla szkoły reprezentowanej przez zwycięską drużynę ufundowane przez Starostę Powiatu Strzelińskiego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w Turnieju prosimy o pisemne zgłaszanie drużyn do 30.06.2013 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelinie. Osoba do kontaktu: Anna Mleko, tel. 71 39 21 981 wew. 38.

Informację przekazał Starosta Strzeliński p. Norbert Raba