Konkurs plastyczny "Nie należy do końca wierzyć reklamom"

opublikowane: 11 lut 2015, 08:53 przez ZSP Prusy
Szkolny konkurs plastyczny"Nie należy do końca wierzyć reklamom"został rozstrzygnięty 6 lutego 2015 roku przez jury:B. Krzesaj, A. Bilską i B. Sikorę. Był on realizacją szkolnego programu profilaktycznego Trzymaj formę i miał na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów oraz doskonalenie umiejętności posługiwania się znakami plastycznymi dla wyrażania własnych pomysłów na zdrowy styl życia. W konkursie wzięły udział klasy IV- VI SP i III Gimnazjum. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w realizacji tematu. Najładniejsze prace plastyczne zostały zaprezentowane całej społeczności szkolnej na korytarzach szkoły oraz zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Katarzyna Ossowska - klasa VI b i - Bartosz Kwiatkowski - klasa VI b

II miejsce - Piotr Osowski - klasa VI b

III miejsce - Paulina Wachowska - klasa III a i Paulina Jędrzejewska - klasa VI b

Bożena Krzesaj