Konkurs Recytatorski 19 II 2013

opublikowane: 25 lut 2013, 00:03 przez ZSP Prusy

Dnia 19 lutego 2013 r. w ZSP w Prusach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.  Do konkursu przystąpiło w sumie 19 uczniów, którzy oceniani byli w dwóch grupach wiekowych w kategoriach: recytacja i poezja śpiewana.

Po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu komisja w składzie: p. Marzena Jędrzejewska – przewodnicząca, p. Danuta Tarka, p. Ewa Majewska, p. Jadwiga Zieleniewska  postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii recytacja uczniów klas 4 -6

I miejsce – Wiktoria Karakow, kl.6b

II miejsce – Bartosz Kwiatkowski, kl.4b

III miejsce – Zuzanna Ranosz, kl.4a

Wyróżnienie – Aleksandra Puk, kl.4a

W kategorii recytacja uczniów klas I – III gimnazjum

I miejsce – Wiktoria Brusiło, kl. 1a

II miejsce – Weronika Zarzycka, kl.3b

III miejsce – Dominika Ranosz, kl.2b

Wróżnienie – Marlena Wilk, kl. 2a

W kategorii poezja śpiewana komisja postanowiła przyznać dwa wyróżnienia- dla Kamili Janowskiej i Weroniki Zarzyckiej z kl.3b

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, a pozostali wykonawcy pamiątkowe dyplomy. Oczekiwanie na werdykt jury miłośnikom poezji umilił słodki poczęstunek.

Laureaci będą reprezentować naszą  szkołę na kolejnych etapach konkursu. Życzymy im powodzenia.

Organizatorki konkursu:

p. M. Żygadło, p. M. Jędrzejewska, p. M. Gargulińska

Poniżej galeria zdjęć z konkursu.

2013_02_19 Konkurs Recytatorski