Konkurs "Spójrz na książkę inaczej - książka 3D" - 9 VI 2017

opublikowane: 9 cze 2017, 01:07 przez fotkizspprusy wspolne

Biblioteka szkolna zaproponowała w maju konkurs dla klas gimnazjalnych p.h. "Spójrz na książkę inaczej - książka 3D." Prace uczniów przerosły oczekiwania organizatorów p. Bożeny Krzesaj i p. Marzeny Jędrzejewskiej. Autorzy wykazali się oryginalnością, pomysłowością i pracowitością, ponieważ niektóre książki wymagały bardzo dużo czasochłonnej pracy.

Julia Symonowicz zrobiła książkę w formie rozkładanych pudełek, Julia Bazal książkę, do czytania której, potrzebne jest lustro; książka Magdaleny Olejarz wykonana jest z masy solnej i ozdobiona rysunkami; Weronika Romanowicz zaproponowała książkę w postaci drewnianych deseczek, a Ola Chmielowska z mydła; natomiast Ola Puk użyła do wykonania książki wielu materiałów m.in. młodych kasztanów i trawy.

Prace oglądać można i oczywiście czytać, w bibliotece szkolnej. Brawo! Może inni zainspirują się i zmobilizują, a jeszcze inni przekonają, że czytanie nie jest nudne!

7 new photos · Album by fotkizspprusy wspolne
PHOTOS.GOOGLE.COM