Marsz na orientację - Wleń

opublikowane: 12 lis 2014, 13:17 przez ZSP Prusy   [ zaktualizowane 18 lis 2014, 11:54 ]

W sobotę 8 listopada 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII rundzie Pucharu Dolnego Ślaska: VIII Ogólnopolskim Marszu na Orientację „Złoty Liść Jesieni”. Marsz odbywał się w okolicach niewielkiego miasteczka Wleń malowniczo położonego u podnóża Sudetów Zachodnich na Pogórzu Izerskim. Czekały na nich trudne zadania: odnalezienie punktów kontrolnych wg niepełnej mapy topograficznej.

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

W kategorii TM:

Malwina Kłysz oraz Jakub Kaczmarek      8 m-e

W kategorii TD:

Magdalena Olejarz i Edwina von Kapp-her     11 m-ce

Paweł Lech, Jakub Drozdowski i Nikodem Kubiak   14 m-e

Natalia Banicewicz i Konrad Abramik    24 m-e

Julia Strączek i Michał Puzyniak    29 m-e

Podsumowanie tegorocznych zmagań o Puchar Dolnego Śląska i ogłoszenie wyników już wkrótce.

Halina Kłysz