Organizacja uroczystości pięciolecia nadania imienia

opublikowane: 24 wrz 2014, 13:56 przez ZSP Prusy

1.     Dzieci i uczniowie przyjeżdżają na późniejszą godzinę. Wyjeżdżają z domów około 1 godz. i 15 min później niż zwykle. (szczegółowy rozkład jazdy na ten dzień jest na dole tej strony )

2.     Wszystkie dzieci przyjeżdżają do Prus. Dzieci z klas 0-3 SP, zamieszkałe w Księginicach Wielkich przyjadą do Prus (około 9.45)

3.     Po przyjeździe dzieci przebywają z wychowawcami w salach (zgodnie z wywieszona przy wejściu listą).

4.     W klasach będzie odnotowana obecność uczniów. Uczniowie nie przynoszą teczek książek i zeszytów.

5.     Wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły w stroju galowym (biała  koszula/bluzka, ciemny dół)

6.     Uroczystości zakończą się około 13.20

7.     Rozwóz dzieci: Rozwóz dzieci rozpocznie się około 13.20 (podczas tego etapu dzieci przebywają na sali gimnastycznej – do autobusów są odprowadzane przez opiekunki dowozów, autobusy podstawiane są z tyłu – przy sali gimnastycznej)