Pasowanie na ucznia klasy pierwszej (Księginice Wielkie 21 X 2015)

opublikowane: 21 paź 2015, 12:33 przez ZSP Prusy   [ zaktualizowane 21 paź 2015, 13:29 ]
21 października 2015 r. dzieci z  klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach zostały pasowane na ucznia i złożyły ślubowanie.
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego.

Wśród gości pojawili się: Przewodniczący Rady Gminy p. Tadeusz Woszczak, ks. Krzysztof Romaniuk, przewodnicząca Rady Rodziców p. Monika Begier oraz bardzo licznie przybyli rodzice (oraz dziadkowie i babcie). Po zakończeniu części oficjalnej dzieci przedstawiły bardzo ciekawy program artystyczny - program przygotowany pod opieką wychowawczyń p. A. Niżyńskiej oraz p. J. Kłysz. Przedstawiciele klas trzecich wręczyli młodszym kolegom drobne upominki.

Bardzo dziękujemy p. M. Kowalskiej za udostępnienie zdjęć.