Podsumowania, podsumowania (zbiórka karmy dla zwierząt, pola nadziei, dzień dziecka) - 7 VI 2017

opublikowane: 9 cze 2017, 01:03 przez fotkizspprusy wspolne   [ zaktualizowane 9 cze 2017, 01:04 ]

Dzisiaj odwiedziły nas przedstawicielki Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami p. Lidia Sobolewska (prezes) i p. Małgorzata Restel (z-ca prezesa). Okazało się, że akcja Samorządu Uczniowskiego przyniosła efekt - nasza szkoła zajęła 3 miejsce w powiecie, pod względem zebranej ilości karmy dla zwierząt. Zarząd Samorządu Uczniowskiego gimnazjum odebrał dyplom i pamiątkowy puchar a uczniowie zaangażowani w zbiórkę otrzymali drobne upominki. Uczniowie mogli się dowiedzieć jakie są główne zadania Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami.

Wszyscy uczniowie (ale również nauczyciele) zaangażowani w przeprowadzenie tegorocznego finału Pól Nadziei otrzymali dzisiaj pamiątkowe dyplomy-podziękowania od koordynatora (po stronie szkoły) finału - p. K. Olędzkiej.

Znamy wyniki gry terenowej przeprowadzonej w Dniu Dziecka. Najlepsza w szkole podstawowej okazała się klasa Va a w gimnazjum 3b. Nagrodą będzie wycieczka do Urzędu Gminy w Kondratowicach połączona z konsumpcją lodów ufundowanych przez p. wójta.