Pomóżmy szkole z Olesznej.

opublikowane: 23 maj 2013, 12:43 przez ZSP Prusy

Przekazujemy prośbę ze szkoły z naszego sąsiedztwa.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Olesznej zwraca się z prośbą w imieniu własny, uczniów, rodziców i nauczycieli o oddanie głosów na pracę konkursową – „Kolorowe boiska” wykonaną przez uczniów naszej szkoły. Proszę wejść na stronę internetową www.koloroweboiska.pl/szkola/66.html

W celu zarejestrowania się wymagane jest stworzenie profilu głosującego. W celu utworzenia profilu wymagane jest podanie imienia, nazwiska, miejscowości, województwa oraz adresu poczty elektronicznej. Przy rejestracji konieczne będzie utworzenie loginu i hasła, które umożliwi logowanie. Login i hasło nie mogą być jednakowe. Rejestracja profilu w serwisie głosowania jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora. Szkoła z największą liczbą głosów ma szansę wygrać boisko sportowe, którego nam bardzo brakuje. Prosimy oddawać glosy codziennie w dniach od 23.05.2013 r. do 23.06.2013 r.

Za wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy.

Aldona Skrzypkowiak

dyrektor szkoły