Rodzinne śpiewanie z Dolnośląską Rodziną Szkół im. AK i Bohaterów AK (7 czerwca 2018)

opublikowane: 7 cze 2018, 12:12 przez Nieznany użytkownik

Galeria zdjęć

7 czerwca 2018 w Strzelinie spotkały się grupy uczniów z Dolnośląskiej Rodziny Szkół im. Armii Krajowej i Bohaterów Armii Krajowej, by wspólnie śpiewać patriotyczne pieśni. Spotkanie zorganizował Klub Historyczny im. Armii Krajowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Strzelinie. Uczestnicy spotkali się o 9.45 na strzelińskim rynku. Zwiedzili Wieżę Ratuszową i szlak historyczny a następnie udali się na Wieżę Ciśnień na wspólne śpiewanie i pieczenie kiełbasek. Każda grupa miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas czwartych SP (pod opieką p. K. Olędzkiej i p. M. Jędrzejewskiej)