Samorządy Uczniowskie mają swój głos (12 maja 2015)

opublikowane: 31 maj 2015, 11:53 przez ZSP Prusy
Samorząd Uczniowski Gimnazjum otrzymał zaproszenie na Forum Młodzieżowe p.n. "Samorządy Uczniowskie mają swój głos" organizowane przez Zespół Szkół Samorządowych  w Łagiewnikach. Wzięliśmy w nim udział dnia 12 maja 2015 r.  Forum było doskonałą okazją do podzielenia się doświadczeniami z pracy samorządów uczniowskich. Dyskutowaliśmy na różne tematy związane z naszą całoroczną pracą. Mogliśmy pochwalić się swoimi działaniami a także podpatrzeć pomysły innych samorządów ( każdy samorząd przygotował prezentację multimedialną ). Spotkanie samorządów z różnych szkół było bardzo ciekawym pomysłem i jak się okazało, bardzo potrzebną inicjatywą.  Organizatorzy oprócz dyskusji zaproponowali jeszcze zabawy integracyjne i wspólne wykonanie zadań.