Święty Mikołaj w naszej szkole - 6 XII 2016

opublikowane: 7 gru 2016, 12:47 przez ZSP Prusy
Udało się! Święty Mikołaj trafił do naszej szkoły. W zasadzie trafił dzięki wskazówkom Rady Rodziców. Święty Mikołaj był w Księginicach, był też w Prusach. Mikołajowi pomagały mamy naszych uczniów: p. Annemarie von Kap-herr, p. Monika Rostkowska oraz p. Beata Wojtala (był też pewien ojciec, którego tożsamości nie możemy zdradzić). Tradycyjnie św. Mikołajowi towarzyszył orszak elfów (przedstawicieli Samorządów Uczniowskich). W Księginicach Wielkich nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w mikołajkowym turnieju sportowym przygotowanym przez panie z edukacji wczesnoszkolnej. Było bardzo sympatycznie i miło. Wszystkim organizatorom i św. Mikołajowi serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich dzieci.