WAŻNE! Organizacja zajęć w Dniu Patrona - 2 III 2016 (środa)

opublikowane: 29 lut 2016, 00:03 przez ZSP Prusy   [ zaktualizowane 1 mar 2016, 02:35 ]

1.     Dzieci i uczniowie przyjeżdżają na późniejszą godzinę. Wyjeżdżają z domów około 1 godz. później niż zwykle. (szczegółowy rozkład jazdy na ten dzień jest na stronie internetowej szkoły)

2.     Wszystkie dzieci przyjeżdżają do Prus. Dzieci z klas 0-3 SP, zamieszkałe w Księginicach Wielkich wyjeżdżają do  Prus około 9.30

3.     Po przyjeździe dzieci przebywają z wychowawcami w salach (zgodnie z wywieszona przy wejściu listą).

4.     W klasach będzie odnotowana obecność uczniów. Uczniowie nie przynoszą teczek książek i zeszytów.

5.     Wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły w stroju galowym (biała  koszula/bluzka, ciemny dół)

6.     Uroczystości zakończą się około 13.00

7.     Rozwóz dzieci: Rozwóz dzieci rozpocznie się około 13.00 (podczas tego etapu dzieci przebywają na sali gimnastycznej – do autobusów są odprowadzane przez opiekunki dowozów, autobusy podstawiane są z tyłu – przy sali gimnastycznej):
a) najpierw p. Terechowicz do Kondratowic, Górki i Gołostowic i Skały, p. Kłysz  do Księginic, Bus do Zarzycy– wsiadają wszyscy z tych kierunków (niezależnie od wieku),
b) następnie p. Terechowicz na kierunek Karczyn i Białobrzezie, p. Kłysz kierunek Janowiczki, Czerwieniec, Stachów, Komorowice, Sadowice, bus do Maleszowa, Żelowic i Kowalskich
c) po wszystkim odwóz przedszkolaków z przedszkola w Górce Sobockiej