Wycieczka do Zagrody Zajączka Wielkanocnego (16 III 2018)

opublikowane: 24 mar 2018, 14:49 przez fotkizspprusy wspolne
16 marca duża grupa naszych najmłodszych uczniów klas 0-III odwiedziła Zagrodę Zajączka Wielkanocnego. Spotkanie to zorganizowane w formie warsztatów bardzo się dzieciom podobało. W każdym z 4 domków dzieci czekała inna atrakcja. I domek zaskoczył mieszkańcami. Zastały tam rodzinę owiec, gromadkę kurczaczków, całe stado królików a nad głową fruwały gołębie. Oczywiście wszystkie zwierzątka można było dotknąć, pogłaskać czy przytulić. W kolejnych domkach rozwijały swoje zdolności plastyczne zapoznając się z tradycjami wielkanocnymi. Własnoręcznie wykonane kurczaczki, kartki świąteczne czy piękne koszyczki uczniowie zabrali ze sobą do domu. Można było też zakupić pamiątki na świątecznym kiermaszu. Wszystkie dzieciaczki wróciły zadowolone. Do zobaczenia za rok!!!!