XIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strzelina - I miejsce naszej drużyny (2 VI 2016)

opublikowane: 5 cze 2016, 08:49 przez fotkizspprusy wspolne   [ zaktualizowane 5 cze 2016, 09:33 ]

02.06.2016r. w Parku Miejskim w Strzelinie odbył się XIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strzelina. Z naszej szkoły w tym turnieju wzięły udział dwie drużyny. Pierwsza z nich to chłopcy z rocznika 2005 i młodsi (klasy IV i młodsi), a druga to chłopcy z rocznika 2003-2004 (klasy V i VI). Opiekunami drużyn byli p. M. Daź i p. K. Stawowczyk.

Chłopcy z naszej szkoły ze starszej kategorii wiekowej wygrali wszystkie mecze, tracąc w sumie tylko jedną bramkę! Ostatecznie zajęli 1 miejsce w turnieju. W swojej kategorii okazali się bezkonkurencyjni, a zawodnikiem, który wykazał się ponadprzeciętnymi umiejętnościami był Maurycy Majewski, który może się pochwalić największą ilością strzelonych bramek.

Skład młodszej drużyny (kl IV i młodsi):

1. Ogonowski Dominik

2. Wojtala Damian

3. Sudaj Oskar

4. Tkacz Jakub

5. Strączek Sebastian

6. Nikorowski Radosław

7. Begier Adrian

8. Sawicki Jakub

Skład starszej drużyny (kl. V i VI):

1. Jakub Korgul

2. Michał Klimontowski

3. Mateusz Foremnik

4. Oskar Muszyński

5. Dawid Kramek

6. Maurycy Majewski

7. Maciej Ciebień

8. Michał Kłosowski

9. Hubert Dziedzic

10. Gwardzik Nikodem

Młodsza drużyna walczyła z następującymi drużynami:

1. Szkoła Podstawowa nr 4 ze Strzelina

2. Szkoła podstawowa nr 5 ze Strzelina

3. Szkoła Podstawowa z Borka Strzelińskiego

Przegrali oni mecze z dwiema drużynami i wysoko wygrali z jedną drużyną, zajmując ostatecznie 3 miejsce w swojej kategorii.

Drużyna starszych chłopców walczyła z następującymi rywalami:

1. Szkoła Podstawowa nr 4

2. Szkoła Podstawowa nr 5

3. Szkoła Podstawowa z Białego Kościoła.