XXV Finał WOŚP w Prusach - 15 I 2017

opublikowane: 12 sty 2017, 14:55 przez fotkizspprusy wspolne
Spotykamy się w niedzielę 15 I 2017. Już od rana spotkasz wolontariuszy WOŚP - bądź hojny!

Od 14.30 rozpoczynają się imprezy w szkole w Prusach.
14.30 Mecz piłki nożnej - Derby Gminne. Olimpia Podgaj  vs Ślęza Księginice Wielkie
15.10 do 20.00 Występy uczniów, absolwentów szkoły oraz zaproszonych gości (w tym laureatów Konkursów Piosenki Współczesnej). Między innymi: Gminny Zespół Folklorystyczny „Złotokłose”, uczniowie klasy 3a i 3b SP, Weronika Tomczyk z przyjaciółkami, Kinga Cybulska, Iza Jaśkiewicz - quiz o gminie, Anna Adamska, Zuza Charęza, Cyryl Bochnak (pokaz mixowania), Anna Sacała
Około 20.00 Światełko do Nieba

Podczas całej imprezy czynna będzie kawiarenka.

Ciasta pieką: p. Weronika Tomczyk, p. Beata Wojtala, p. Renata Piechowiak, p. Anna Jaśkowiec-Skrzypczyk , p. Jowita Symonowicz, p. Krystyna Bazal, p. Annemarie von Kap- herr, p. Iwona Gonera, p. Jadwiga Zieleniewska, p. Irena Olejarz, p. Agata Giemza, p. Anna Pietrusiak, p. Małgorzata Szulc, p. Muszyńska (babcia Oskara Muszyńskiego), p. Anna Botuszan, p. Anna Adamska, p. Agnieszka Ossowska, p. Sylwia Buczek, p. Patrycja Leśniak, p. Emilia Muszyńska, p. Agnieszka Zdziebło. Będzie też pyszna włoska kawa (od p. Muszyńskiego)

Sala piernikowa. Podczas naszego Finału WOŚP w Prusach, dzieci będą mogły własnoręcznie przyozdobić piernikowe serca dla Dziadka i Babci. Liczymy, że rodzice odpowiednio to docenią ;-). A pierniki, to zasługa p. Joli Wojtowicz i naszych pań ze Stowarzyszenia Integracja w Prusach.

Skład Sztabu #1763 w Prusach: J. Matusiewicz, K. Orzechowska, H. Mularska, Cz. Grzelka. Sztab został utworzony z inicjatywy Samorządów Uczniowskich Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach.

Nasi wolontariusze: Marcelina Botuszan, Izabela Grzegorzek, Izabela Jaśkiewicz, Oliwia Kędziora, Paweł Lech, Natalia Matthaus, Magdalena Olejarz, Edwina von Kap-herr, Katarzyna Ossowska, Julia Przybylska, Oskar Muszyński, Theresa von Kap-herr, Aleksandra Puk, Jolanta Wojtowicz, Henryk Łatka.
4 stycznia 2017 st.asp. Jacek Waś oraz asp. sztab. Leszek Kos przeprowadzili szkolenie wolontariuszy WOŚP z zakresu zasad bezpieczeństwa podczas zbiórki XXV Finału WOŚP. Dziękujemy Policji!

GBS Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie - to jest bank w którym od lat rozliczamy naszą zbiórkę. Dziękujemy za wieloletnią, życzliwą i efektywną współpracę.