Programy‎ > ‎

WOŚP 2014 (co będzie)

Do nabycia wiele gadżetów WOŚP z bieżącego finału: koszulki, kubki, smycze, kalendarze, zegary, poduszka, body niemowlęce i inne.

Poniżej przedmioty oferowane przez darczyńców w celu sprzedaży i przeznaczenia uzyskanego dochodu na rzecz WOŚP

Pan Krzysztof Hąkała ofiarował na sprzedaż swoją pracę graficzną.

Pani Małgorzata Kornak ofiarowała na sprzedaż  2 prace graficzne

Pan Wojciech Pawliszak (gabinet rehabilitacyjny SANUS, Strzelin, ul. Grota-Roweckiego 1) przekazał kupon na 5 zabiegów krioterapii miejscowej.

Pan Wojciech Pawliszak (gabinet rehabilitacyjny SANUS, Strzelin, ul. Grota-Roweckiego 1) przekazał kupon na 5 zabiegów lampą SOLLUX.
 Pan Wojciech Pawliszak (gabinet rehabilitacyjny SANUS, Strzelin, ul. Grota-Roweckiego 1) przekazał kupon na 3 masaże całego kręgosłupa.
 Pani Paulina Semeran przekazała na sprzedaż własnoręcznie robione ozdobne drewniane pudełka i świeczki wykonane technika decoupage.

Pan Michał Ciećwierz (firma Moden) przekazał 50 zł oraz napoje, chrupki, paluszki do kawiarenki.

Pani Monika Drozdowska-Mroczka ofiarowała dwie pary markowych butów firmy Lonsdale (para męska nr 45, para damska nr 39,5)
 Lekarz okulista p. Marzena Michta ofiarowała 10 kuponów na badanie wzroku (Strzelin, ul. Dubois 5)

Lekarz okulista p. Marzena Michta ofiarowała kupon na okulary o wartości do 350 zł (Strzelin, ul. Dubois 5)
 Pani Alina i Stanisław Szawan ofiarowali dwie zgrzewki napojów do kawiarenki.

Pani Marzena Tant przekazała na sprzedaż wykonany przez siebie piękny wazon.
 Państwo Płoszajscy przekazali na rzecz WOŚP kwotę 500 zł.

Pani Małgorzata Banaszczyk ofiarowała nalewkę malinową "własnej roboty".
 Pracownia Florystyczna UNIKAT Tobiasz Halikowski ofiarowała dwie kompozycje:
 Pan Kazimierz Michta ofiarował rower, książkę o pielgrzymkach Jana Pawła II, kubeczki i smycze

Samorządy Uczniowskie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Prusach ofiarowały dwa "Kalendarze Patrioty" ilustrowane pracami uczniów ZSP Prusy.

KWS Lochow Polska Sp. z o.o. ofiarowała piłki nożne, ręcznik, koszulki, pokrowce na ubrania, breloki,

KWS Lochow Polska Sp. z o.o. ofiarowała obieraczki do warzyw, noże, scyzoryk (wszystko ze stali szwajcarskiej), pendrive ze smyczą, .

KWS Lochow Polska Sp. z o.o. ofiarowała kubki, długopisy, zestaw kluczy gimbusowych, przyczepne podkładki pod telefon.

Pani Anna Litwin ofiarowała dwa talony na strzyżenie i modelowanie w Salonie fryzjerskim "Anna"  w Prusach.
  Pan Wojciech Bochnak przekazał koszulkę Michała Masłowskiego - piłkarza Zawiszy Bydgoszcz

Pan Maciej Kocher ofiarował na sprzedaż donicę granitową o długości ok. 1 metra

Pan Jerzy Ogonowski przekazał hełm strażacki.

Pani Wiesława Kaczmarek ofiarowała dwie piłki nożne.
 Pani Natalia Mathaus ofiarowała ozdoby świąteczne.
 Pani Beata Muszyńska przekazała na sprzedaż nalewkę malinową.  Pan Wojciech Bochnak przekazał dwie koszulkę Karoliny Ostrowskiej - mistrzyni Europy do lat 17 w piłce nożnej

Punkt Apteczny "Rumianek" w Prusach ofiarował dwa preparaty: Suplement diety Novocardia oraz Hartuś Magnez z witaminą B6
 Pani Patrycja Molińska ofiarowała kupno dwóch swoich prac

Pan Jan Hałaśkiewicz ofiarował 1 tonę kostki granitowej (drobna kostka) Wystarczy na 8-10 m2 nawierzchni.
 Pan Zbigniew Kawończyk ofiarował 3 tony szarej kostki granitowej.

Pani Teresa Białkowska sprzeda kolekcję płyt Michael Jackson Ultimate Collection by wspomóc XXII Finał WOŚP .
 Pani Beata Sikora ofiarowała puzderko w kształcie jajka (w stylu FABERGE)

Firma Mota Engil ofiarowała kalendarze, kubki, kufel barbórkowy
  Pani Marcelina Lech ofiarowała Ilustrowany Atlas - Historia Świata
 Talon na usługi fryzjerskie - salon fryzjerski p. Beaty Leśniańskiej w Strzelinie.
 Pióro firmy Parker - dar anonimowej osoby
 Pan Aleksander Skorupski funduje sztuczne ognie tzw. "Światełko do Nieba" Pani Małgorzata Foremnik ofiarowała 200 zł na rzecz WOŚP w Prusach.

Pani Alicja Chomicz ofiarowała talerzyki, kubeczki, kawę i inne materiały dla potrzeb kawiarenki.
 Pani H. Kłysz oraz pani E. Majewska przekazały kubki pamiątkowe (Powiatowy Konkurs Przyrodniczy w Prusach)
 Pani Barbara Chyży ofiarowała kalendarze dla miłośników hodowli gołębi oraz pamiątkowe puchary z zawodów gołębiarskich.